ЗДОРОВ'Я ІРИНИ - У НАШИХ РУКАХ

Два місяці тому медіапростір України облетіла тривожна звістка: чернігівській молодій жінці Ірині Коношевич, матері чудової трирічної дівчинки, вкрай потрібна допомога. Нагадаємо, що в день пологів жінку спіткало страшне випробування: народивши дитинку, вона дізналася, що хвора на рак. Онкозахворювання, попри всі дослідження під час вагітності, взагалі не давало про себе знати.

Хвороба виявилася запущеною – останньої стадії. Того ж таки дня Ірину направили до стаціонару Чернігівського  обласного онкологічного диспансеру. Оперувати вкрай тяжку пацієнтку взявся хірург-онкогінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук Валерій Зуб, який нині очолює цей медичний заклад. Операція пройшла успішно, за що Ірина вдячна лікарю й по сьогодні, називаючи його найкращим лікарем на Землі. Згодом було важке випробування хіміотерапією: жінка  перенесла більше десятка сеансів. Хвороба відступила. Втім ненадовго. Планове діагностичне обстеження та лабораторний тест на спадкову схильність яєчників до раку (до речі, в онкодиспансері зробити так званий BRCA–тест може будь-яка жінка), виявилися невтішними. А призначені препарати вже не в змозі протистояти недузі. Наразі Ірина потребує більш сучасних медикаментів. Вони, на щастя є, проте коштують занадто дорого. Вартість курсу складає 420 тисяч гривень, що для українського бухгалтера, якою є Ірина за фахом, та для жінки, яка виховує маленьку дитину сама, вкрай захмарна!           

Ця історія настільки сколихнула спільноту, що коштом людяності, співчуття, взаємодопомоги половину зазначеної суми назбирати вдалося та закупити частину необхідного препарату. За словами Ірини, не пройшло й доби після заявленої у ЗМІ та соціальних мережах інформації, як на рахунок почали надходити гроші. Зі сльозами на очах жінка згадує випадок, коли її друг дитинства, впізнавши Ірину на фото, перерахував 30 тисяч гривен. А потім ще – інколи взагалі без імен і прізвищ…

— Я безмежно вдячна кожному, хто розділив мій біль. Мені надзвичайно важлива ваша підтримка! У нас стільки гарних людей проживає в Україні, зокрема на Чернігівщині.  Вони не тільки допомагають коштами, а й телефонують, співчувають, підтримують, запрошують на гостину. Ми з Лізою вас дуже любимо й пам’ятаємо, – дякує Ірина. 

Сьогодні Ірина виховує й пестить свою єдину кровиночку Лізоньку та сподівається, що необхідна сума все ж таки з’явиться. Якщо припуститися думки, що кожен чернігівець долучиться до проблеми й поділиться заради людського життя лише однією гривною – питання із закупівлею необхідних ліків вирішиться враз. Тож не залишаймося байдужими! Ірине здоров’я – у наших руках. Протягнемо їй свої долоні – врятуймо!

Телефон: (067) 774-27-31, Ірина Коношевич

Картка: 5168 7423 5141 2840 – «ПриватБанк» (Ольга Павлівна Коношевич, мати)