Японський журавель полетів до Центру швидкої допомоги

Нагадаємо, що медики нашої області простягнули руку допомоги трирічному Іванку Людвику. У чернігівського малюка виявлено нефробластому IV стадії (рак нирки). Наприкінці березня дитину прооперували в Чернігівській обласній дитячий лікарні. Наразі стан здоров’я хлопчика стабільний. За словами мами, днями тато разом з Іванком їдуть до Рівного. Саме там мають відбутися сеанси променевої терапії. У Рівному більш потужніша апаратура. 

На підтримку хворої дитини з багатодітної родини люди в білих халатах разом із волонтерами збирають кошти у професійних колах. Акція має назву «Крила надії», а її символом є паперовий японський журавель.Білий птах вже завітав до онкологічного та протитуберкульозного диспансерів, обласної лікарні. 

Сьогодні, 21 квітня, свою частку в загальну благородну справу вніс колектив Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні, за що медикам величезна подяка як від родини Людвиків, так і всієї спільноти.
Акція триватиме й надалі. Володимир Ященко, головний лікар медзакладу, передав естафету та символ акції Ігорю Даниленку, головному лікарю Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.