Всеукраїнська акція: " Не просто рожева стрічка"

Приєднуємось до Всеукраїнської акції #непросторожевастрічка, ініціатором якої є Валерій Зуб, та нагадуємо про необхідність самообстеження молочної залози та щорічного огляду у лікаря мамолога! Бережіть своє здоров’я та дбайте про нього! Естафету передаємо Черкаському обласному онкологічному диспансеру та Запоріжському обласному клінічному онкодиспансеру.

? Це- #непросторожевастрічка. Хочу нагадати Вам, дорогі жінки, про важливість регулярних обстежень у мамолога, адже виявивши рак на першій стадії, відсоток його вилікованості складає 95%. ☝?Пам’ятайте, вчасне діагностування рятує життя, запишіться до мамолога вже сьгодні! ? Прошу приєднатись до нашого флеш-мобу всі онкоцентри України, щоб інформувати якомога більше жінок у важливості регулярного обстеження у мамолога. Одягніть рожеву стрічку або щось рожеве, зробіть фото або відео, розкажіть про важливість цього заходу, поставте хештег #непросторожевастрічка , опублікуйте та передайте естафету іншим. Я передаю естафету: Чернігівському медичному центру сучасної онкології, Клініці Спіженко Онкологічному центру

Опубліковано Слуга народу - Зуб Валерій - Округ 209 Вівторок, 15 жовтня 2019 р.

Приєднуємось до Всеукраїнської акції #непросторожевастрічка, ініціатором якої є Валерій Зуб, та нагадуємо про необхідність самообстеження молочної залози та щорічного огляду у лікаря мамолога! Бережіть своє здоров'я та дбайте про нього! Естафету передаємо Черкаському обласному онкологічному диспансеру та Запоріжському обласному клінічному онкодиспансеру.

Опубліковано Чернігівський медичний центр сучасної онкології Середа, 16 жовтня 2019 р.