Війна об'єднала та згуртувала всіх українців.

Війна об’єднала та згуртувала всіх українців. І поки ЗСУ та ТрО мужньо боронять нашу державу, волонтери допомагають всім необхідним як на передовій, так і в тилу. Чернігів — одне з міст, де відбувалися активні бойові дії. Місто, яке було на межі гуманітарної катастрофи. Завдяки злагодженій роботі волонтерів, вдавалося доставляти життєвонеобхідні вантажі. Чернігівський медичний центр сучасної онкології щиро дякує всім, хто в ці важкі часи не лишився осторонь. 

Від початку бойових дій за підтримки  Чернігівської обласної військової адміністрації, її очільника  Вячеслава Чауса, його заступників Жанни Шерстюк, Дмитра Синенко, а також завдяки нашим чернігівським волонтерам Миколі Зименку, Євгену Лановому та Андрію Трояну  лікувальні заклади міста та області постійно забезпечувалися медичними препаратами. 

Адміністрація Чернігівського онкоцентру Александр Заика та весь колектив щиро дякуємо всім людям з великим серцем, хто також долучився до цього процесу. Зокрема голові Мукачівської районної військової адміністрації Едгару Токару, спілці лікарів з Німеччини Blau Gelbe Kreuz та нашим землякам. 

Завдяки цим людям Чернігівський медичний центр сучасної онкології,  Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська обласна дитяча лікарня та інші лікувальні заклади міста наразі забезпечені медичними препаратами, продуктами харчування та засобами гігієни.  

Перемога  за нами! Все буде Україна 🇺🇦