ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ МИКОЛУ ПАВЛОВИЧА ЗАХАРОВА!

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні  на життєвому календарі для Захарова Миколи Павловича, висоприсокопрофесійного лікаря вищої категорії,  щирої і душевної, невтомної в добрих справах людини,  засяяла 60-річна ювілейна дата. Де б не працював ювіляр, у якому оточенні не був, яких би висот не досягав, та несе він із собою в життя батьківський заповіт – чесного, доброзичливого ставлення до оточуючих, колег, пацієнтів  і вимогливого та самокритичного ставлення до себе. І сьогодні Микола Павлович не зраджує ні на мить принципам людяності, порядності, чесності. Для оточуючих він залишається незмінним. Хіба що у життєвій біографії років побільшало і карби на душі поглибшали.

 

Тож радо й щиросердечно вітаємо шановного ювіляра з такою хвилюючою подією, сердечно дякуємо Вам, Миколо Павловичу, за Вашу щиру людяність, високий професіоналізм, невтомну турботу про хворих, яким Ви своєю працею даруєте найдорожче – здоров’я і життя.  

З такої нагоди бажаємо Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, наснаги і невтомності у Вашій щоденній благородній праці, плідного і щасливого довголіття. Нехай успіх і вдача винагороджують ваші труди. Бажаємо Вам нових звершень, оптимізму, усіляких гараздів та добра на довгі роки. Зичимо Вам професійної  енергії, наполегливості у здійсненні медичної діяльності. 

З повагою — колектив КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер»