Віддай свій голос за головного лікаря ЧООД Валерія Зуба

Друзі, колеги, медична спільнота, учасники Дня головного лікаря!

Головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України, к.м.н. Валерій Олексійович Зуб

З приємністю повідомляємо вам, що 3 жовтня 2018 року в межах  27-ї Міжнародної медичної виставки Public Health відбудеться  нагородження переможців конкурсу на Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року 2018»

Як повідомляють організатори, мета заходу полягає в забезпеченні суспільного визнання та  підвищенні  соціального статусу головного лікаря в Україні; визнанні досягнень головних лікарів нашої держави,  професіоналізму та  особистого внеску в розвиток медичної галузі,  а також у поширенні найкращого досвіду серед медичної спільноти.

Між тим відкрито онлайн-голосування «Народний вибір «Головний лікар року 2018», яке триватиме до 18.00 2-го жовтня 2018 року. 

Серед номінантів — головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар- онкогінеколог Валерій Олексійович Зуб. 

Підтримаємо нашого земляка, золоті руки нашої онкологічної служби, які врятували не одну сотню життів!

Друзі! Якщо ви голосуєте за свого  обранця  з мобільного телефону,  просимо це робити в режимі інтернету мобільного оператора зв’язку. При використанні  Wi-Fi, за словами організаторів відкритого голосування,   може виникнути  помилка «Голос не зараховано. Ви вже приймали  участь у голосуванні!»  навіть у тому випадку, коли людина голосує вперше. Дякуємо за розуміння

Голосування: http://publichealth.com.ua/uk-UA/voting.aspx

Біографія В.О.Зуба : http://www.oncodispancer.cn.ua/content/kerivnyctvo