В ОНКОДИСПАНСЕРІ ВИСАДИЛИ 300 КУЩІВ ТРОЯНД. РОБОТИ ТРИВАЮТЬ

Березень 2017 вніс свій художній штрих в облагороджування паркової території онкодиспансеру. Днями працівники Чернігівського обласного онкологічного диспансеру висадили три сотні троянд різної селекції.
Висаджені троянди відрізняються стійкістю й пишними жовтими квітами. Сорти вибирали такі, що адаптовані до наших кліматичних умов.
Як поділився головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, живці приїхали із Княжичів. Квіти — подарунок одного з найбільших в Україні оранжерейно-тепличних комбінатів, який займає площу понад 5 гектарів, і де вирощують троянди і гербери.
Подібні акції, за словами онколога, несуть не тільки естетичну спрямованість. Захід об’єднав велику кількість ініціативних і небайдужих співробітників  онкодиспансеру. Таку практику медпрацівники будуть продовжувати й надалі. На цьому тижні очікується постачання  ще 300 кущів.

— До того ж троянди здавна вважаються символом любові й щастя — а ними так обділені пацієнти онкологочних установ. Цим людям доля підготувала суворе випробування. Тому ми всіляко намагаємося скрасити перебування пацієнтів у нашому закладі та відвернути їх від думок про захворювання. Квіти реально облагороджують будь-яку територію, створюють оптимістичний настрій, — акцентував увагу Валерій Зуб.