В ОНКОДИСПАНСЕРі ВСТАНОВЛЯТЬ ДВІ ВЕЛОПАРКОВКИ

Обладнання вже є. Наразі адміністрацією медичного закладу вирішено питання щодо оптимального розміщення велосипедних стоянок — біля поліклініки та центрального входу до медичного закладу.  За попередніми планами, парковки з’являться в онкодиспансері вже на цьому тижні.  Одразу можна буде припаркувати 12 велосипедів.

Як прокоментував головний лікар Валерій Зуб, ця слушна ідея вже давно була в його планах. А каталізатором до дій став громадський рух із популяризації велосипедного спорту, розмітки велосипедних доріжок та встановлення паркувальних місць. Втім за зрозумілих причин втілити задум, завдяки спонсорській підтримці, в онкодиспансері вдалося лише сьогодні.

– Як серед пацієнтів, так і серед наших співробітників є багато людей, котрі дістаються до закладу на велосипедах. Адже вони давно зрозуміли, що це не лише економія коштів на транспортні витрати, а й здоровий спосіб життя, на чому ми, лікарі, завжди акцентуємо увагу, – зазначив він.

До того ж територія онкодиспансеру досить масштабна, тому не завжди вдається забезпечити достатній догляд за такою технікою. А у співробітників взагалі немає змоги постійно піклуватися про неї – вони завантажені роботою.