В ОНКОДИСПАНСЕРІ ВЧИЛИСЯ ПРОТИСТОЯТИ ТЕРОРИСТИЧНИМ АКТАМ

14 червня 2017 року  в онкодиспансері проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту за темою   „Виникнення терористичного акту, пов’язаного з виявленням  невизначеного підозрілого предмета  (з подальшою пожежею) в гематологічному відділенні”.

Метою проведення навчання  було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту та персоналу відділень диспансеру при виконанні заходів цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації і надання практичних навичок працівникам  диспансеру у виконанні ними завдань за призначенням.

Загалом на  навчання  залучалися 52 працівника (керівники структурних підрозділів, медичний персонал відділень та робітники господарського відділу) диспансеру під керівництвом головного лікаря онкодиспансеру  Зуба Валерія Олексійовича. Методичний супровід підготовки та проведення спеціального об’єктового навчання здійснювався майстром виробничого навчання навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Чернігівської області Ромащенком О.М..

Навчання проходило у два етапи. 

На першому етапі   опрацьоване питання організації збору керівного складу, прийняття рішення щодо локалізації і ліквідації   терористичного акту, а також  організації екстреної евакуації персоналу та пацієнтів».

 

На другому етапі навчання відпрацьовувались практичні заходи цивільного захисту диспансеру у разі виникнення терористичного акту, пов’язаного з виявленням  невизначеного підозрілого предмета  та виникненням пожежі, а також захисту персоналу та пацієнтів відділення.

Керівники, персонал відділень і працівники формувань ЦЗ при відпрацюванні учбових питань діяли в цілому впевнено та злагоджено.  Екстрена евакуація персоналу і пацієнтів гематологічного відділення була  проведена організовано, в повному обсязі та в найкоротший термін.  Працівники диспансеру набули практичний досвід щодо експлуатації вогнегасників при гасінні імітованої пожежі.

Досвід,набутий при проведенні  спеціального об’єктового навчання, буде використовуватись в подальшій практичній діяльності керівного складу диспансеру, керівників структурних підрозділів, керівників і працівників формувань цивільного захисту та всього персоналу.