ТАЛАЛАЇВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "ПРОМІНЬ НАДІЇ"

Восьмого грудня  – у межах марафону «Промінь надії» ( #променевий_марафон)  – у Талалаївському  районному  будинку культури відбувся благодійний концерт, підготовлений дитячими колективами  Центру дитячої та юнацької творчості, школи мистецтв, районного будинку культури. Марафон благодійності  зібрав усіх небайдужих заради великої і доброї справи – збору коштів на додаткове обладнання для повноцінного функціонування лінійного прискорювача, який 28 листопада привезли в Чернігівський облонкодиспансер. Нове радіологічне обладнання  – безкомпромісна альтернатива застарілим апаратам і є реальним шансом онкохворих на одужання. Загальна вартість масштабного проекту складає 107 мільйонів гривень. Перед початком концерту всі бажаючі мали можливість придбати учнівські вироби на виставці-продажу.
З вдячністю за підтримку до всіх присутніх у залі звернувся головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб. Головний онколог  області назвав благодійний  захід проявом  людяності і доброти людей, котрі активно долучилися своїми внесками  до спільної благородної справи. 
Як зазначив  голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, підтримати благодійну акцію – це, перш за все, громадянський обов’язок кожного жителя селища та району. 

– До цієї акції також долучаться наші сільгосптовариства, підприємці, організації та установи та всі небайдужі жителі району. Збір коштів на придбання лінійного прискорювача для Чернігівського обласного онкологічного диспансеру надасть  можливість значно покращити якість надання медичної допомоги онкохворим. Придбання обладнання – це шанс  на життя! — підкреслив очільник Таралаївської РДА. 

Талалаївщина стала одним із активних учасників благодійного марафону «Промінь надії». Спільними зусиллями лише за один концерт та виставку-продаж учнівських робіт вдалося зібрати суму в 16 тисяч    гривень. 

За інформацією сектору з питань інформаційної діяльності апарату Талалаївської райдержадміністрації