СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ОНКОХВОРИХ

У День святого Миколая, 19 грудня, пацієнти онкодиспансеру традиційно отримали подарунки. До стаціонарів медичного закладу надійшли медичні препарати від Благодійного фонду сприяння та розвитку Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

У своєму вітальному слові директор благочинної організації Наталія Петрук звернулася до пацієнтів, кому доля визначила важке випробування опинитися на свято на лікарняному ліжку, побажала їм витримки та незламної волі в боротьбі з важкою недугою та передала «миколайчики». Цього разу це – гепатопротектори. Іхня кількість складає 250 одиниць.

 Забезпечити онкохворих гепатопротекторами – це спільне рішення адміністрацій онкодиспансеру і Благодійного фонду. Оскільки онкохворі отримують хіміотерапевтичне лікування, яке обтяжує діяльність печінки, то гепатопротектори – це ті препарати, які поліпшують стан клітин печінки, – акцентувала увагу Наталія Петрук.

Головний лікар обласного онкодиспансеру Валерій Зуб відмітив своєчасність і необхідність даної акції, тому що потреба в ліках, обладнанні, інструментарії, спецодязі в онкодиспансері існує постійно і вирішується, у тому числі й завдяки суттєвій підтримці благодійників. А також він зауважив, що призначення та прийом препаратів відбудеться за показаннями і виключно за призначенням лікарів.

Організатори акції висловили впевненість, що подібні  благодійні зрушення стануть традиційними. Адже підтримка, допомога, мотивація до життя вкрай потрібна онкохворій людині. У межах заходу також  відбулися перемовини щодо  реалізації спільних проектів стосовно надання допомоги в лікуванні та сервісному забезпеченні онкохворих.