СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ ЗДАТНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОНКОХВОРОГО ХЛОПЧИКА ІВАНКА ЛЮДВИКА ВСІМА НЕОБХІДНИМИ КОМПОНЕНТАМИ КРОВІ

Останній день червня став ще одним днем, позначеним благодійною справою. Колектив медиків Чернігівського обласного кардіологічного диспансеру передав на користь онкохворого хлопчика Іванка Людвика певну суму на лікування та побажав малюкові витримки в боротьбі зі страшною хворобою. Ім’я цієї  трирічної дитини знайоме майже кожному, хто переймається проблемами онкохворих. А білому паперовому журавлю – символу  благодійної акції «Крила надії», який, починаючи з лютого, невпинно кличе про допомогу, продовжують щиро відкривати двері в кожному медичному закладі. Отже на черзі – Чернігівська обласна станція переливання крові.

Як зазначив головний лікар Павло Герасименко, який прийняв естафету благодійної акції, колектив одностайно прийняв рішення про допомогу хворому хлопчику. Більше того, лікар запевнив маму дитини про те, що станція в будь-яку мить готова мобілізувати потенціал донорів та забезпечити Іванка всіма  необхідними компонентами крові.

Нагадаємо: до акції вже долучилися колективи онкодиспансеру, обласної лікарні, тубдиспансеру, психоневрологічної лікарні, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Діагностичного  центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, кардіодиспансеру, за що багатодітна родина Людвиків щиро дякує.