СПІВРОБІТНИКИ ОНКОДИСПАНСЕРУ ВІДВІДАЮТЬ ВИСТАВКУ РОБІТ ХУДОЖНИКА СЕРГІЯ ТОНКАНОВА

Співробітники Чернігівського обласного онкологічного диспансеру  відвідають виставку робіт відомого художника Сергія Тонканова. Із цим митцем колектив закладу пов’язує плідна співпраця.  Адже Сергій Тонканов– саме той митець, що  створив мурал із ластівками на стінах онкодиспансеру та міні-копію будівлі медичного закладу. 

Сергій Тонканов – досить молодий, втім вже відомий на всю Україну чернігівський художник і, як він себе сам позиціонує, – агностик, що не визнає жодної з релігій, втім свято вірить у найвищу силу.

Сергій вже не перший рік співпрацює зі своїм наставником і вчителем Борисом Дєдовим, який є фундатором музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт», котрий по праву називають кузнею митців.  За плечима Тонканова участь у масштабному проекті «Музей катастроф на водах», що в Криму, де він особисто робив мініатюри легендарного «Титаніка» та підводного човна «Комсомолець», його рук – копії корвету «Вітязь» для  музеїв Міклухи-Маклая, макети Качанівки, Георгіївської (смт Седнів) та Катерининської(м. Чернігів) церков.  А ще – безліч картин у стилі мінімалізму, а іноді й надреалізму, який  відрізняється  використанням ілюзій, парадоксальних, часом взагалі непоєднувальних форм.

Втім, у цьому ви зможете переконатися самостійно, відвідавши виставку….