Співробітники Чернігівського медичного центру сучасної онкології попрощалися зі співробітником, лікарем-хірургом Євгенієм Олександровичем Луценко

Війна безжальна, ворог нещадний…

Від важкого поранення загинув наш співробітник, перспективний лікар-хірург онкоторакального відділення Євгеній Олександрович Луценко. 

Зв’язок з ним зник ще 13 березня. До цього часу він постійно перебував в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології  і надавав допомогу разом з колегами онкохворим пацієнтам. Проте 13 березня вирішив скористатися можливістю побачитись з рідними. Транспортний засіб, в якому він їхав додому, потрапив під обстріл рашистів (поблизу села Лукашівка). Довгий час проводилися пошукові роботи. Рідні, друзі та колеги до останнього сподівалися на повернення Євгенія. Але в ході слідчих дій експертиза довела, що він загинув. 

Євгеній Олександрович завжди лишиться в спогадах всього колективу Чернігівського медичного центру сучасної онкології як позитивний, життєрадісний, людяний професіонал з великої літери. Це лікар від бога. 

Він прийшов у наш заклад наприкінці інтернатури у 2018 р. і залишився працювати в онкоторакальному відділенні. 

Пацієнти завжди відгукувалися про нього, як уважного та чуйного лікаря. 

Колектив Чернігівського медичного центру сучасної онкології висловлює щирі співчуття родині Євгенія. Він був єдиним сином у батьків, без нього залишилася дружина та дворічний син. 

Світла пам’ять, вічний покій…