СПІВПРАЦЯ ОНКОЛОГІВ З ІНОЗЕМНИМИ КОЛЕГАМИ ЗБІЛЬШИТЬ ШАНСИ ПАЦІЄНТІВ НА ОДУЖАННЯ

Медична спільнота Чернігівщини продовжує обмінюватися досвідом з  іноземними колегами. На початку липня в області з візитом була  делегація ізраїльських медиків, а 20-21 липня з роботою ізраїльських       клінік ознайомлювалися чернігівці.

Головний лікар онкологічного диспансеру Валерій Зуб та завідувач гінекологічного відділення, головний онкогінеколог області Юрій Шень під час візиту відвідали онкоцентр Першого медичного  центру в Тель-Авіві, де ознайомилися з організацією лікування онкологічних хворих, зокрема з хірургічними, радіологічними та реабілітаційними напрямками.

Щорічно до першого медичного центру Тель-Авіву звертаються понад 500 тисяч пацієнтів з 14 країн світу. У ході зустрічі з керівником міжнародного департаменту центру Романом Гольдманом та лікарем Юрієм Ранковим були обговорені  проблемні питання сучасної онкології, питання розвитку та  впровадження в практику нових методик діагностики та лікування.

Валерій Зуб  відзначив високий рівень знань і навичок ізраїльських фахівців.

  • Упевнений: співпраця з іноземними колегами має бути плідною для обох сторін  як у сфері обміну досвідом, так і в питаннях впровадження новітніх методик.

Також в межах обміну досвідом та підвищенні кваліфікації планується проведення стажування лікарів-онкологів з Чернігова в ізраїльських медичних закладах світового рівня.

Взаємодія та спільна робота  у сфері онкології триватиме і надалі, що дасть шанс більшій кількості українських пацієнтів (і не тільки з Чернігова) впоратися зі складною недугою і жити повноцінним здоровим життям!