ЩЕ ПЛЮС 106 ТИСЯЧ ВІД ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

На Чернігівщині триває благодійний марафон «Промінь надії». Спільнота збирає кошти на придбання додаткового обладнання для повноцінного функціонування лінійного прискорювача, що привезли в Чернігівський обласний онкологічний диспансер 28 листопада. Нове сучасне променеве обладнання — альтернатива застарілим апаратам.  У межах акції, за ініціативи голови Чернігівської райдержадміністрації Віктора Коржа, триває  збір коштів серед  жителів району.  

Як повідомлялося раніше, за перший тиждень акції було зібрано 86 тис грн. Втім естафета благодійності розширила масштаби — збір коштів відбувався і весь наступний тиждень.  До благодійного марафону долучилися й інші сільські ради, районні відділи поліції та ДСНС. Здобуток Чернігівського району — плюс 106 тисяч  гривень готівкових коштів, яківосьмого грудня голова райдержадміністрації Віктор Корж особисто передав головному лікарю Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерію Зубу .

Гончарівська селищна, Вознесенська та Новобілоуська сільські ради повідомили, що також перерахували кошти в рамках акції «Промінь надії» по безготівковому рахунку на Чернігівський обласний онкологічний диспансер. Про намір зробити вклад благочинності  в рамках даної акції висловилися й деякі інші громади.

— Маємо надію, що зібрані кошти дадуть змогу запрацювати новому обладнанню якомога скоріше, адже від цього залежить не одне людське життя, — підкреслив голова Чернігівської райдержадміністрації. 

За інформацією сектору  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату  Чернігівської райдержадміністрації