ЩЕ ДВА ЗАКЛАДИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ "КРИЛА НАДІЇ"

Нагадаємо, що медики Чернігівщини ще в лютому відгукнулися на пропозицію волонтерів і журналістів допомогти  онкохворому хлопчику Івану Людвику. У дитини вкрай складне захворювання: хвороба Вільмса, рак нирки 4 стадії. До того ж Іванко з багатодітної сім’ї.

Сьомого вересня відбулася передача коштів Ігорем Пономаренком, головою адміністрації шкірвендиспансеру, матері хлопчика.

— Ми не будемо оприлюднювати імена тих медиків, які відгукнулися допомогти дитині, оскільки це абсолютно не важливо. Для нашого колективу головне, щоби малюк одужав, – зазначив він.

А символ акції – білий японський журавлик  –  знову полетів кликати  про допомогу. На черзі – наркологічний диспансер, де двері птаху щиро відчинив  головний лікар закладу Петро Седень.

Хто вже допоміг дитині: онкодиспансер – обласна лікарня – тубдиспансер – психоневрологічна лікарня – Центр екстреної медицини та медицини катастроф – Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення – станція переливання крові – шкірно-венерологічний диспансер…