ЩЕ БІЛЬШЕ ДОСТУПНИХ ЛІКІВ

До списку ліків, які беруть участь у   програмі “Доступні ліки”,  додали 41 препарат і відтак  оновлений  перелік нараховує 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

Нагадаємо, ліки  за урядовою програмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою  пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

Урядова програма “Доступні ліки” почала діяти у квітні 2017 року. За 9 місяців роботи програми пацієнти отримали ліки  за 14 млн рецептів на суму  понад 614 мільйонів грн бюджетних коштів.  Участь у програмі беруть понад 6700 аптек – майже кожна третя в Україні.

Карта аптек, які беруть участь: https://goo.gl/dCEMCw

Оновлений список  ліків:   http://liky.gov.ua

Щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

До речі, аптеки, що обслуговують пацієнтів за зазначеною програмою, є й на територіїї поліклінічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру. Такі заклади позначено міткою «Доступні ліки».