Семінар-лекція на тему: "Пролапс тазових органів".

Мабуть, мрія кожного хірурга — оперувати сидячи  чи не вагома це причина, щоб розширити свої можливості та освоїти оперативні втручання вагінальним доступом?!

З 15 по 18 травня 2019р до Чернігівський медичний центр сучасної онкології завітало 8 хірургів — гінекологів та урологів (Valery Zharov, Roman Moraru-Burlesku, Andrij Andrij, Орест Кучерин, Юлия Дёмина, Viktor Shtegeran) на практичний семінар «Пролапс тазових органів та нетримання сечі».

Надзвичайно професійні курсанти прослухали лекції від Валерій Зуб, Юрія Шеня, Олександра Процепко, Оксана Луговская. Закріпили отримані теоритичні знання, асистуючи в операційних, ознайомилися з принципом роботи сучасного лінійного прискорювача.

У наші дні, крім професійних знань, які ми отримуємо під час таких семінарів, ми маємо прекрасну можливість поспілкуватися з колегами та обмінятися досвідом та знаннями! Networking — важливий елемент професійного розвитку кожного лікаря.

Дружні вечері, веселі екскурсії прекрасним містом Чернігів і, як результат, кожен з нас має ще декілька друзів з різних куточків України!

Крім того, цей семінар був особливим, так як ми з Олександр Зуб та нашим дружнім колективом мали щастя вітати Валерія Жарова з днем народження! Наші вітання ще раз. 

Нехай збуваються усі мрії!
Нехай збуваються усі мрії!