ПРИВІТАННЯ В.О.ЗУБА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні пацієнти! Дорогі колеги!
Вельмишановна громадо!

Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ вже вкотре святкує здійснення одвічної мрії українців — бути господарями на своїй прекрасній землі.
Багато поколінь українців могли про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс y такий період жити. Жити — як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас — випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті — на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України y змозі поліпшити життя у своїй власній державі. 
Багато чого в нашій країні зараз викликає подив. Багато чого — обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам’ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе!
Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава Україні!

З надповагою — головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансерy Валерій Зyб