ПРИВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дорогі ветерани! Шановні співвітчизники!

Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру від щирого серця вітає всіх учасників німецько-радянської війни з найвеличнішим святом – Днем Перемоги над нацизмом.
 

Щороку цього травневого дня ми віддаємо данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких ми нині живемо та працюємо. 
 

Війна для нас, нащадків, – це безмежний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини, це неймовірна кількість важких днів та ночей. Окреме місце у ньому займає самовіддана праця людей у білих халатах, які, не шкодуючи себе, цілодобово й безперервно рятували поранених.

У цю книгу людської пам’яті навічно вписані й імена лікарів, які наближали День Перемоги, а в повоєнний час віддали весь свій фаховий досвід онкологічному диспансеру, залишаючись вірними Клятві Гіппократа, служили на добро пацієнта та відтворення вітчизняної медицини. 
 

У цей зі сльозами на очах день дозвольте від імені прийдешнього покоління лікарів привітати вас із знаменною Перемогою. Нехай роки тільки зміцнюють ваше здоров’я! Нехай завжди вас опановує святковий настрій та оточують добробут і родинна злагода! 

З безмежною повагою – колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру