Привітання з нагоди виходу на пенсію

Согоднішіній ранок в онкоцентрі розпочався із святкової 5ти хвилинки. Всі лікарі медичного центру разом з Народним депутатом України Валерієм Зубом привітали із виходом на заслужений відпочинок лікаря-гінеколога-онколога поліклінічного відділення Бугрей Ольгу Василівну.

За час роботи у Чернігівському медичному центрі сучасної онкології вона зарекомендувала себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом. Після теплих вітальних слів на згадку та у якості вдячності за всі ті зусилля і за невтомну працю протягом стількох років, за вагомий особистий внесок в розвиток та лікувальну діяльність онкоцентру в.о. генерального директора Юрій Шень вручив пам’ятний подарунок.

Ольгу Василівну вітали всі працівники онкоцентру квітами та дарунками. Валерій Зуб вручив подяку від Народного депутата за самовіддану працю, блискучий талант лікаря, працелюбність, наполегливість, людську тактовність, за високий професіоналізм.

Наприкінці, Ольга Василівна презентувала коротеньке відео про своє «життя» в стінах Чернігівського медичного центру сучасної онкології, адже більшу половину свого життя присвятила своїй професії – рятувала людське життя, тому, онкоцентр став для неї другою домівкою, а працівники цього закладу родиною. За її плечима — 60 років непростої праці. Це була справа всього її життя, і не просто щоденна клопітка робота, а улюблена.

Щиро вітаємо Ольгу Василівну з виходом на заслужений відпочинок ! Дякуємо за самовіддану працю, сотні тисяч врятованих життів і бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб доля радувала щасливими подіями та радісними моментами