Професіоналізм хірурга Чернігівського онкодиспансеру помітили в Туреччині

Лікар-хірург, завідуючий відділенням малоінвазивної та ендоскопічної онкохірургії Чернігівського обласного онкодиспансеру – Вадим Корчинський, пройшов навчання з лапароскопічної  колектомії на базі центру інноваційних технологій Medtronic в м.Стамбул.

Засвоїв багато нової теоретичної інформації, та найбільшу увагу приділялось саме практичним навикам та вмінням. Навчання проводились на муляжах, органокомплексах, біологічних матеріалах з використанням інструментів та обладнання для лапароскопічних втручань (лапароскопічна стійка, високочастотні, плазменні, ультразвукові хірургічні апарати). Набув навичок виконання інтракорпоральних та екстракорпоральних  швів, удосконалив навики роботи з обладнанням та інструментами у лапароскопічній хірургії з метою максимально безпечного використання хірургічних енергій. Відпрацював техніку виконання лапароскопічної правобічної, лівобічної геміколектомії та лапароскопічного товсто-кишкового анастомозу на біологічному матеріалі з використанням лінійних циркулярних зшиваючих апаратів. Освоїв техніку зупинки кровотечі з перенхіми печінки та селезінки  під час лапароскопії та вдосконалив навики накладення швів за допомогою лапароскопічних інструментів.

Чернігівський онкодиспансер сприяє професійному навчанню працівників закладу. Медичні працівники зобов’язані постійно підвищувати рівень професійних знань та майстерності, постійно поглиблювати і вдосконалювати свої знання та вміння.

Підвищення якості професійного складу працівників  надає можливість розвиватися закладу та забезпечувати найякіснішу та найсучаснішу медичну допомогу  на яку заслуговують пацієнти.