ПРАЦІВНИКИ PHILIPS У ЗАХВАТІ ВІД УВАГИ ЧЕРНІГІВСЬКИХ ЛІКАРІВ ДО СВОЇХ ЖІНОК

Кілька діб Інтернетом гуляє відеоролик, на якому весь чоловічий колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру креативно привітав своїх жінок піснею. У результаті вийшов такий професійний кліп https://www.youtube.com/watch?v=7cI4nfkLeak, що за сценарієм і режисурою він спокійно може брати призи в багатьох номінаціях.

На Ютубі і в соцмережах ролик став настільки «вірусним», що вийшов далеко за межі Чернігова і навіть України.

А 8-го березня він навів справжній фурор на… голландців.

Мовиться про працівників відділу візиту клієнтів підприємства Philips Healthcare міста Бест.

Підрозділ всесвітньо відомої компанії Philips виробляє медичну апаратуру. Підприємство відвідують відомі лікарі, міністри, директори лікарень. Тут були посол України, королева Голландії її високість Максима, — повідомила Свободі.ФМ уродженка Чернігова Ірина Пилипович, координатор з планування компанії.

 

Ірина розіслала посилання на продукт творчості чоловічого колективу Чернігівського онкодиспансеру своїм колегам і начальству:

Начальник відділу планування Річард Де Йонг під враженням від такої професійності й уваги до жінок сказав, що у чернігівських лікарів є чому повчитися.

До речі, зранку по місцевому радіо шуткували: «точно жіноче свято, бо погода капризна сьогодні». А вже після перегляду відео з Чернігова жінки дорікнули колегам-чоловікам, що ті не принесли їм кави, — додає Ірина Пилипович.

Джерело: http://svoboda.fm/257878.html