ПОНАД 16 ТИСЯЧ НА ЛІНІЙНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ ПЕРЕРАХУВАВ АПАРАТ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА

Нагадаємо, що для збору коштів на лінійний прискорювач 20 листопада стартував благодійний марафон «Промінь надії». Відтоді до благородної справи долучилася практично вся область. Благодійні акції проводяться у школах та вишах, медичних установах, закладах культури. Долучаються до збору коштів і представники владних структур, громадських організацій, установ та підприємств. До речі, представники апарату облдержадміністрації днями перерахували понад 16 тисяч гривень.

І знову потужний крок благодійності: 16 грудня креативне творче об’єднання «Академія Зірок» організовує в обласному центрі перший зимовий різдвяний благодійний бал-аукціон «Діамантові Янголята». У концерт-холі комплексу «Градецький» відбудеться продаж як власноруч виготовлених дитячих робіт (малюнків та янголят), так і картин професійних художників. Майже 40 полотен представлять на заході члени Національної спілка художників України та Чернігівського об’єднання художників «Деснянська палітра».

— Вражає те, як область мобілізувалася, аби лінійній прискорювач якомога швидше запрацював. Організовується безліч концертів, художники пропонують чимало полотен на благодійні аукціони, працівники державних та приватних установ перераховують свої одноденні заробітки, — днями на одному із засідань зауважила заступник голови ОДА Наталія Романова.

Кошти, зібрані від продажу під час благодійного балу-аукціону «Діамантові янголята», будуть використані на потреби відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених новонароджених дітей Чернігівської обласної дитячої лікарні та на додаткове обладнання для повноцінного функціонування лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері.

Тож організатори запрошують на благодійний бал-аукціон «Діамантові Янголята», який відбудеться цієї суботи о 18:00 у концерт-холі комплексу «Градецький».

Як перерахувати кошти на рахунок Чернігівського онкодиспансеру.

Реквізити:
р/р 31557301121263
у ГУДКСУ в Чернігівській області МФО 853592
код за ЄДРПОУ 02006065

Призначення надходжень:
На придбання лінійного прискорювача з комплексом обладнання для оснащення радіотерапевтичного відділення КЛПЗ «ЧООД».

Або благодійний внесок можна зробити зі смартфону через банківську систему Приват 24.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації