ПОЛЬСЬКІ МЕДСЕСТРИ ПЛАНУЮТЬ СТАЖУВАТИСЯ В ОНКОДИСПАНСЕРІ

Чернігівські онкогінекологи плідно працювали в Польщі. У межах чотириденного ( 29 листопада — 2 грудня) візиту до Варшавського Університету ім. Марії Склодовської-Кюрі лікарі ознайомилися із системою охорони здоров’я Польщі, діяльністю медичних закладів та відмітили потужний рівень напрацювань онкогінекологічної ланки медицини та можливостей діагностики.

Як відомо, найголовніша перевага Університету в тому, що він готує популярні, відповідні до сучасного ринку праці освітні напрямки, серед яких і охорона здоров’я, зокрема управління та робота в медичних закладах, догляд за літніми людьми, рятувальна медицина тощо. Навчальний заклад також активно впроваджує інтенсифікацію обміну професорсько-викладацького складу і студентів із зарубіжними центрами.

Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного закладу Валерій Зуб, така співпраця є досить ефективною, адже медицина не стоїть на місті, вона постійно розвивається. І якщо ти прагнеш бути фахівцем з великої літери, ти постійно маєш розширювати медичний обрій: опановувати кращий досвід, сучасні технології, новітні методики. Зокрема йшла мова про двосторонній обмін досвідом.

Наразі відомо, що відбудеться стажування медичних сестер Польщі на базі Чернігівського обласного онкодиспансеру. Питання терміну – в опрацюванні.