ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ АНИЩЕНКА МАКСИМА ВІТАЛІЙОВИЧА

28 травня 2018 року, у день Святої Трійці,  трагічно обірвалося життя Анищенка Максима Віталійовича, завідувача анестезіологічного відділення з палатами інтенсивної терапії, лікаря–анестезіолога вищої кваліфікаційної категорії  Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

Відійшла у вічність чудова, душевна й чуйна людина, про що невимовно жаль усім, хто його близько знав і хто працював із ним.

За свою лікарську практику він завоював великий авторитет і користувався заслуженою повагою не лише серед своїх колег-лікарів, а й серед своїх пацієнтів. Його завжди вирізняли працьовитість, принциповість та безмежне милосердя. Таким ми його й запам’ятаємо!

Колектив Чернігівського обласного онкологічного диспансеру висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам Максима  Віталійовича.

Світла пам’ять про неординарну особистість, талановитого лікаря залишиться в наших серцях, допоки вони б’ються в наших грудях.

Анищенко Максим Віталійович народився 20 листопада 1974 року в м. Луганськ. У 1998 році закінчив Луганський державний медичний інститут зі спеціальності «Лікувальна справа». З 2000 року й по цей трагічний день працював у Чернігівському обласному онкологічному диспансері, де з 2008-го очолював анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії.

В Анищенка Максима Віталійовича залишилися дружина та донька.

Прощання з лікарем відбудеться 30 травня:

  •   9.00 — вул. Пирогова, 16 (перший морг);
  •   9.30 — вул. Волковича, 2-а;
  •  10.00 — відспівування в церкві (міський цвинтар «Яцево»).