ОНКОЛОГИ НАТАНЦЮВАЛИ НА СТАНЦІЮ ДЛЯ КТ

Представники компанії Philips подарували  Чернігівському обласному онкологічному диспансеру сертифікат на додаткову робочу станцію до комп’ютерного томографа. Це відбулося в межах відкриття нового корпусу радіотерапевтичного відділення під сучасне променеве обладнання – лінійний прискорювач, яке сталося 11 травня цього року. Вручали сертифікат під час прес-конференції.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, станція забезпечує підготовку пацієнта до променевої терапії. Обладнання  використовується  інженерами-фізиками для планування лікування.

За словами представників компанії Philips, робоча станція належить до останнього покоління, вона має велике значення для обробки інформації після дослідження і є логічним доповненням до комп’ютерного томографа виробництва тієї ж самої компанії, яким оснащено новий корпус.

Подарунок має цікаву передисторію, яка своїм корінням сягає 8 Березня, коли гуляти Інтернетом пішов кліп-привітанняhttps://www.youtube.com/watch?v=7cI4nfkLeak від чернігівських чоловіків-онкологів. На Ютубі і в соцмережах ролик став настільки «вірусним», що вийшов далеко за межі Чернігова і навіть України. Мовиться про працівників відділу візиту клієнтів підприємства Philips Healthcare міста Бест (Голландія), пише видання  Свобода. ФМ.

«Підрозділ всесвітньо відомої компанії Philips виробляє медичну апаратуру. Підприємство відвідують відомі лікарі, міністри, директори лікарень. Тут були посол України, королева Голландії її високість Максима», — повідомила Свободі.ФМ уродженка Чернігова Ірина Пилипович, координатор з планування компанії.

Ірина розіслала посилання на продукт творчості чоловічого колективу Чернігівського онкодиспансеру своїм колегам і керівництву та повідомила, що начальник  відділу планування Річард Де Йонг під враженням від такої професійності й уваги до жінок та зазначив, що в чернігівських лікарів є чому повчитися.