ОНКОЛОГАМ ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ

Майже чотири тисячі лікарів та понад 12 тисяч медичних сестер стоять нині на варті здоров’я жителів Чернігівщини. Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко вручила кращим з найкращих медпрацівників почесні відзнаки та привітала у їх особі всю медичну спільноту області:

— Приємно відзначити, що в галузі охорони здоров’я області працюють висококваліфіковані, сумлінні й талановиті фахівці, які постійно удосконалюють свій професіоналізм. Майже дві тисячі лікарів мають першу та вищу кваліфікаційні категорії, 63 — звання заслуженого лікаря України, 31 — ступінь кандидата та один — доктора медичних наук. Результат їх повсякденної роботи — порятунок життя та повернення здоров’я багатьох людей. Така самовідданість і високий професіоналізм не могли залишитися поза увагою держави, тому ці фахівці відзначені преміями та нагородами.

Серед найкращих медиків —  і представники Чернігівського обласного онкологічного диспансеру. Вітаємо!

Ольга  Бугрей, лікар гінеколог-онколог поліклінічного відділення  —   Сертифікат на призначення довічної державної стипендії.

Надія Ковтун, сестра медична палатна анестезіологічного відділення з палатами інтенсивної терапії —  обласна премія ім. І.В.Буяльського номінація «Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою».   

Алла Шаталюк, лікар-променевий терапевт поліклінічного відділення  — Диплом про перемогу в регіональному   конкурсі-відборі на здобуття Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»,  номінація  «Взірець служіння суспільству».

За багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Почесною грамотою Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджено:

  • Оксана Березовська, лікар гінеколог-онколог гінекологічного відділення- Подяка Чернігівської обласної державної адміністрації;
  • Роман Цісельський, завідувач абдомінального відділення з урологічними ліжками — Подяка Чернігівської обласної державної адміністрації;
  • Тетяна Драгун, технік-дозиметрист відділення променевої терапії — Подяка Чернігівської обласної державної адміністрації;

За багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Почесною грамотою Чернігівської обласної ради  нагороджено:

  • Юрій Лушников – лікар хірург-онколог мамологічного відділення — Почесна грамота Чернігівської обласної ради.