ОНКОХВОРОМУ ХЛОПЧИКУ ВЗЯВСЯ ДОПОМОГТИ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

У вівторок,  7 червня, колектив Чернігівського обласного центру есктреної медицини та медицини катастроф передав свою частку благодійної допомоги матері чернігівського трирічного хлопчика Іванка Людвика, за що берегиня багатодітної родини надзвичайно вдячна людям у білих халатах.

У дитини четверта стадія раку нирки, маля перенесло надважку операцію з видалення органу та багато курсів хіміотерапії. Нагадаємо, що в області триває акції серед медичної спільноти на підтримку онкохворого хлопчика. Японський журавель ( паперовий птах – всесвітній символ надії на життя) облетів онкодиспансер, обласну лікарню, тубдиспансер, психоневрологічну лікарню і центр екстреної допомоги.

Ігор Даниленко, головний лікар Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, під час зустрічі зазначив:

–  Звичайно ж ми підтримали цю акцію, бо хто як не лікар розуміє всю складність ситуації, особливо коли стоїть питання здоров’я дитини. Наш колектив щиро бажає хлопчику найшвидшого одужання! Я особисто вдячний кожному співробітнику нашого колективу за людяність і розуміння важливості такої підтримки.

Далі білий птах надії летить до Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення. Від імені колективу естафету прийняла головний лікар закладу Галина Синявська.