ОНКОХВОРОМУ ХЛОПЧИКУ ІВАНКУ ЛЮДВИКУ ДОПОМОГАЮТЬ МЕДИЧНІ БІБЛІОТЕКАРІ ТА СТОМАТОЛОГИ

Грудень теж милосердний до онкохворих діток. Одинадцятий місяц поспіль медики області збирають кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика. Трирічне маля має страшне захворювання – 4-у стадію онкології. Дитині видалили нирку, втім кожен, хто опікується станом малечі, не втрачає надію на порятунок.

Саме тому білий паперовий  журавель – символ благодійної акції «Крила надії» – відвідує кожен медичний заклад області  і кличе про допомогу.

Цього разу свою частку в спільну справу зробили колективи Чернігівської обласної науково-медичної бібліотеки та Чернігівської обласної стоматологічної поліклініки.

Як зазначила від імені медичної спільноти керівник медичної бібліотеки Надія Яременко, кожен, хто приєднався до акції, відчув і розділив той біль, який випав на долю цієї багатодітної родини.

Щораз географія благодійної допомоги зростає. Батьки дитини безмежно вдячні обласному онкологічному диспансеру, обласній лікарні, диспансерам – кардіологічному; протитуберкульозному; шкірно-венерологічному, станції переливання крові, психоневрологічній лікарні, Центрам – екстреної медицини та медицини катастроф; радіаційного захисту та оздоровлення населення; інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя; Чернігівській обласній науково-медичній бібліотеці та Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці.