ОНКОДИСПАНСЕР ВИБОРОВ 1-ШЕ МІСЦЕ В КОНКУРСІ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

У Деснянській районній у місті Чернігові раді 28 лютого  відбулося нагородження переможців районного огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками 2017 року.

Конкурс проводився серед підприємств, установ, організацій різних форм власності з метою поліпшення рівня безпеки виробництва.

Серед переможців – Чернігівський обласний онкологічний диспансер, який виборов почесне 1-ше місце. Медичний заклад   нагороджено Почесною грамотою та грошевою премією в розмірі 1800 гривень, яку буде витрачено на вирішення питань з охорони праці.

Як прокоментувала провідний інженер з охорони праці онкодиспансеру Наталія Кремльова,  огляд-конкурс із вказаної тематики відбувається щорічно. Для цього існують Положення та певний перелік критеріїв щодо стану охорони праці, за якими заклад оцінюється районною оглядовою комісією.

Серед переважних критеріїв оцінки – дотримання вимог нормативних актів із проведення навчання, інструктажів та перевірки знань із питань охорони всіх працюючих, атестація робочих місць за умовами праці, яка полягає в комплексній  оцінці  всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу тощо. 

З нашої сторони на конкурс  були подані матеріали у вигляді таблиці, пояснювальної записки та фотозвіту з коментарями. Серед десятка лікувальних закладів було обрано три призери. Це  шановані суперники, втім вдача була   цього разу на нашому боці. Наша перемога – це заслуга  чисельного колективу диспансеру, – акцентує увагу фахівець.