ОНКОДИСПАНСЕР ПЕРЕДАВ МАМОГРАФІЧНИЙ КОМПЛЕКС ДО Н-СІВЕРСЬКОЇ ЦРЛ

Наприкінці березня в КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» почав працювати цифровий мамографічний комплекс «Мадіс», який закладу був переданий за рішенням сесії обласної ради з обласного онкологічного диспансеру. 

Мамографія дозволить здійснювати скринінгові обстеження жінок, виявляти патологію молочних залоз, у тому числі передракові захворювання та рак на ранніх стадіях.

Як зазначила головний лікар Світлана Шам, мамографічний комплекс був встановлений відразу після прийняття рішення сесії обласної ради. Фахівці рентгенкабінету підготовлені на робочому місці в онкодиспансері, відпрацьований графік роботи апарату з урахуванням максимальної зручності для пацієнтів. Мамографічне обстеження на апараті тепер зможуть проходити не тільки жителі Новгород-Сіверського району, а й жінки з сусідніх районів.

Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, у разі необхідності більш поглибленого обстеження пацієнтки будуть направлятись на консультацію до обласного онкологічного диспансеру.

Результати мамографічного обстеження передаватимуться в архів для контролю результатів подальшого обстеження.