ОНКОДИСПАНСЕР ОТРИМАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Днями в онкодиспансері з’явилися новенькі ліжка, тумбочки, матраци, інвалідні коляски та крісла. Кількістю 173 одиниці. Такий щедрий для медичного закладу подарунок зробила Чернігівська християнська місія «Милосердя та духовне відродження» в особі її очільника Петра Петровича Бевза, який постійно опікується проблемами онкохворих.

Як зазначив головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, кількість хворих в онкодиспансері щороку  збільшується. Тільки на стаціонарному лікуванні перебуває більше восьми тисяч пацієнтів на рік! А отже в умовах досить складної економічної ситуації існує певна проблема побутового характеру − це комфортне перебування в медичному закладі. Доводиться вирішувати питання із забезпеченням медичного закладу меблями,  постільною білизною, предметами гігієнічного догляду, засобами спеціального пересування. Тож колектив безмежно вдячний ініціативі Петра Бевза та його односпільців за розуміння та милосердя, яке ця місія проявляє до людей з онкозахворюваннями.

До теми. Нещодавно з легкої руки вдячного пацієнта в хірургічній роздягальні оперблоку з’явилася …дошка Євмінова. Такий подарунок людина прокоментувала тим, що хвороби, пов’язані з хребтом,  не оминають і хірургів, яким стоячи доводиться годинами рятувати життя пацієнтів. Тож дана конструкція в лічені хвилини  відпочинку дозволяє лікарям згадати і про своє здоров’я.