ОЛЬГА БУГРІЙ ОТРИМАЛА ДОВІЧНУ ДЕРЖАВНУ СТИПЕНДІЮ

Лікар-гінеколог онколог поліклінічного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Ольга Бугрій отримала довічну державну стипендію. Про це йдеться в Указі Президента України “Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери”. Колектив щиросердечно вітає Ольгу Василівну з гідним визнанням її багаторічної плідної праці. 

Ольга Василівна Бугрій – найдосвідченіший лікар Чернігівщини, жінка, що стала медичною легендою, лікар від Бога, людина з великої літери. Вона майже 60 років поспіль віддана справі свого життя – стоїть на сторожі здоров’я жінок.

Свою кар’єру після закінчення Одеського державного медичного інституту за спеціальністю «Лікарська справа» Ольга Василівна Бугрій розпочала в Кіровоградській області. А з 1971 року і по теперішній час працює на медичній ниві Чернігівщини, зокрема в обласному онкологічному диспансері.

За це майже півстоліття Ольга Василівна Бугрій,  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Онкогінекологія», зарекомендувала себе як відповідальний досвідчений фахівець, котрий з максимальною сумлінністю ставиться до своїх функціональних обов’язків,  для неї принциповим виміром життя є докладання зусиль на користь здоров’я пацієнта. 

Ольга Василівна Бугрій – людина, яка на собі випробувала всі сторони складної лікарської професії: пройшла шлях від рядового гінеколога до керівника. За її плечима − безсонні лікарські чергування, тисячі годин в операційних, безліч консультацій та найскладніші медичні ділянки, що потребують максимальної самовідданості та вміння приймати рішення в нестандартній ситуації: вона багато років пропрацювала завідувачем гінекологічного відділення Чернігівського обласного онкодиспансеру, заступником головного лікаря з медичної частини.

За плідні десятиріччя Ольга Василівна відзначилась як людина, яка постійно фахово вдосконалюється та активно впроваджує у практику новітні досягнення в консервативному лікуванні онкологічних хворих, багато уваги приділяє підготовці лікарів з онкологічної гінекології, ділиться особистим практичним досвідом із молодшим поколінням медиків та веде інформаційно-просвітницьку роботу щодо подолання раку.

Серед набуття –  раціоналізаторські пропозиції щодо вдосконалювання гінекологічного  інструментарію та обладнання для годування післяопераційних хворих, серія наочних поліграфічних засобів із кольпоскопії, атлас із кольпоскопії в електронному вигляді для навчання хірургів-онкологів, три  авторські методичні рекомендації – «Клінічні кольпоскопічні та морфологічні паралелі при патологічних станах шийки матки», «Гіперпластичні  процеси та рак ендометрія. Клініка. Діагностика. Лікування», «Папіломавірусна інфекція геніталій. Діагностика. Лікування». За її ініціативи та інформаційної підтримки розроблені й підготовлені тисячі екземплярів буклетів та десятки постерів, банерів, сітілайтів, плакатів, мета яких – привернути увагу суспільства до проблеми онкології і скоординувати увагу людини на здоровому способі життя та необхідності ранньої діагностики.

Ольга Василівна Бугрій є поважним учасником і доповідачем науково-практичних конференцій, її напрацювання, які завжди привертають увагу аудиторії, підкріплені досвідом, мають особистий ракурс та проаналізовані й виважені висновки.  

Лікар веде активну і плідну роботу в медіапросторі Чернігівщини щодо подолання онкологічних захворювань. У своїх публікаціях та інтерв’ю у ЗМІ вона тримає руку на пульсі прогресивних методів лікування онкологічних захворювань та акцентує увагу на необхідності своєчасної профілактики.

Ольга Василівна користується великим авторитетом серед колег та пацієнтів, повагою лікарської спільноти, жителів Чернігова, області, інших регіонів.

Наразі лікар працює в поліклінічному відділенні Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.