Науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена 70-річчю онкологічної служби Чернігівщини

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю на тему: «Онкологія сьогодні: стратегія, напрями і пріоритети», яка присвячена 70-річчю заснування онкологічної служби Чернігівської області.

Інформуємо Вас, що захід відбудеться 05 — 06 жовтня 2018 року у  м. Чернігові (адреса проведення конференції: конгрес-холл заміського СПА готелю «ШишкiNN»,вул. Сновська,10, с. Сновянка, Чернігівська область, 15534) за підтримки Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації.

Конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ № 557 від 15 вересня 2018. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України за №332 від 20.11.1991 р. запрошення є офіційним документом для оформлення відряджень.

До участі в конференції запрошуються лікарі — онкологи, хірурги, керівники структурних підрозділів та закладів охорони здоров’я з регіонів, науковці з провідних науково-дослідних установ, закордонні гості з Ізраїля, Польщі, Білорусі, Італії.

Відвідування конференції – безкоштовне за попередньою реєстрацією (Зареєструватися для участі можна за посиланням https://goo.gl/forms/GXyGcuORvbaNyvSp1).

В рамках  конференції заплановано екскурсійну програму.

 

Під час проведення конференції працюватиме виставка провідних вітчизняних та іноземних виробників лікарських засобів та обладнання.

Запрошуємо Вас та Ваших колег прийняти участь у роботі конференції.

Заявку на участь в науковій програмі конференції надсилати до 15.09.2018 р. 

З питань поселення та участі у екскурсійній програмі звертайтесь до оргкомітету конференції:
тел. +38 0636391983 (Матвієнко Інна Миколаївна)

e-mail: onco.chern@gmail.com