НАДІЯ КОВТУН - ОДНА З НАЙКРАЩИХ МЕДСЕСТЕР УКРАЇНИ

У Запоріжжі впродовж 14 та 15 вересня проходив XI Всеукраїнський конкурс підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і підняття престижу професії медичної сестри в Україні «Ескулап-професіонал − 2017». Цього разу в конкурсі взяла участь рекордна кількість медсестер – 21 берегиня в білих халатах із різних регіонів України.

Серед них і чернігівка Надія Ковтун, медична сестра реанімаційного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, яка виборола в конкурсі почесне III місце. Надія Олексіївна ось вже 16 рік поспіль почесно несе вахту медичної сестри, десять з яких − в онкодиспансері. У рамках конкурсних змагань медичні сестри склали  онлайн-тестування, продемонстрували свою професійну майстерність у виконанні практичних навичок із педіатрії, терапії й хірургії, склали  іспит на перевірку якості гігієнічної обробки рук.                     

Як зазначила пані Надія, найскладнішим під час участі в етапах конкурсу було опанувати саму себе, адже рівень майстерності медичних сестер був надзвичайно високим.