НА ЗЕЛЕНІ СВЯТА ХРАМ ПРИЙШОВ ДО ХВОРИХ ОНКОДИСПАНСЕРУ

У День Святої Трійці Чернігівський обласний онкологічний диспансер  традиційно відвідали клірики Свято-Миколаївського храму, щоби привітати мирян зі святом.

Отець Володимир разом із представниками духовенства відвідав кожне з відділень закладу, де  відслужив заздравний молебень за всіх стражденних, освятив клечання, яким на Зелені свята традиційно прикрашають християнські оселі, побажав усім здоров’я, щастя, всіх земних благ, усвідомлення й осмислення своїх вчинків, які неодмінно повинні слугувати на благо людства. У межах заходу духовні отці говорили з віруючими та медиками про важливість навернення людини до Бога, про таїнство каяття, причастя й соборування. 

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, такі зустрічі вкрай позитивно впливають як на пацієнтів, так і на медичний потенціал закладу:  онкологічні проблеми  потребують  не лише  знань, досвіду хірурга, хіміотерапевта, радіолога, а і вміння розуміти людську душу та добрати  саме тих слів, які б додали людині надії, витримки, віри. До того ж хворі люди не завжди мають змогу піти до храму, особливо ті, що нещодавно прооперовані. 

− Втім ми не маємо ані морального, ані професійного права позбавляти людей свята. Саме тому було прийняте рішення, щоби храм прийшов до наших пацієнтів, за що ми дякуємо кліру Свято-Миколаївської церкви, – зазначив головний лікар.