НА ДЕНЬ МЕДИКА ОНКОДИСПАНСЕР ОТРИМАВ ДВА МОНІТОРИ ВІД ВЛАДИ

Напередодні професійного свята, 15 червня, y Чернігівському обласному онкологічному диспансері відбулися урочистості до Дня медичного працівника. Людей, що вірно служать клятві Гіппократа, готові повсякчас прийти на допомогу хворим, привітали заступник голови – керівник аппарату облдержадміністрації Наталія Романова, начальник Управління охорони здоров’я Петро Гармаш та головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб. Найкращих медиків відзначили грамотами від обласної держадміністрації та Управління охорони здоров’я і грошовими заохоченнями.

У своєму вітальному слові Валерій Зуб подякував усім медикам за невтомну, злагоджену працю і високий професіоналізм та підкреслив, що влада постійно приділяє особливу увагу питанням фінансового забезпечення на потреби охорони здоров’я, цільових програм, придбання сучасної апаратури, проведення ремонтів.

 З найкращими побажаннями здоров’я, родинного щастя та наполегливості у виконанні професійних завдань звернулася до медиків Наталія Романова. Вона наголосила на важливості місії, яку виконує медичний заклад в подоланні страшної недуги. Сумна статистика доводить, що онкологічні захворювання тримаються в числі лідерів. Отже влада постійно тримає ситуацію на контролі та всіляко сприяє забезпеченню спеціалізованого закладу необхідним обладнанням та інструментарієм. У підтвердження слів посадовець презентувала два монітори – подарунок від обласної влади.

Петро Гармаш привітав медиків зі святом, подякував їм за їх професійність, порядність і душевну доброту, наголосивши, що роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була і буде важливою. Він акцентував увагу, що влада робить важливі кроки для реформування системи охорони здоров’я, доступнішою стає висококваліфікована допомога, серед них й онкологічна, – результат роботи колективу професіоналів Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

 Протягом святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів артистів Чернігівського обласного центру фестивалів та концертних програм, скуштувати мегаторт та висадити чергові дерева в Парку медиків, який започатковано ще торік на території обласного онкологічного диспансеру.