Ми раді анонсувати медичну ініціативу, яка надаватиме безкоштовні послуги жертвам війни

У вересні 2022 року запланована медична місія FACE TO FACE Ukrainian Medical Mission, у рамках якої команда американських лицевих пластичних хірургів надаватиме медичну допомогу особам, які отримали травми голови, обличчя та шиї.

Ця гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS)  (The Educational and Research Foundation) , та організаціями Razom for Ukraine та INgenius

Американські лікарі разом з українськими колегами відбиратимуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними.

Звертаємося не лише до пацієнтів, а й до колег-лікарів. Якщо у вас є потенційний пацієнт з травматичними ураженнями зони обличчя, голови та шиї, звертайтеся у Чернігівський медичний центр сучасної онкології у відділення пухлин голови, шиї та відновлювальної хірургії для проходження первинного огляду. Наші лікарі нададуть всю необхідну інформацію щодо того, як потрапити у програму. 

Контактний номер +38 (095) 609-37-97

Або пишіть нам на електронну пошту FacialSurg1375@ukr.net