"Мені не подобається слово "удача". Удачи в хірургії не буває. Потрібно лише сподіватися на свої знання і вміння. І постійно вчитися, вчитися, вчитися…"

В останній день 2021 року колектив Чернігівського медичного центру сучасної онкології подякував за багаторічну сумлінну працю та провів на заслужений відпочинок легендарного лікаря з “золотими” руками, хірурга-онколога вищої кваліфікаційної категорії Івана Петровича Єрко. Майже півстоліття він пропрацював в онкоцентрі, 4 роки з яких — на посаді начальника медичної частини і близько 40 років — очолював відділення абдомінальної хірургії. Іван Петрович автор та співавтор понад 120 друкованих наукових робіт та одного патенту України. Його наукові статті, присвячені абдомінальній хірургії, були опубліковані в провідних медичних виданнях України, країнах СНД та ЄС. Це хірург, який перший в Чернігівській області  впровадив оперативні втручання на пухлинах стравоходу. Саме Іван Петрович Єрко створив школу абдомінальної хірургії високого рівня, що дозволило нашому онкоцентру утримувати лідируючі позиції в абдомінальній хірургії серед медичних закладів України. 

Сьогодні, проводжаючи Івана Петровича на пенсію, колеги, з якими він пропрацював пліч-о-пліч десятки років, учні, яким він передав свої знання, поділилися спогадами, подякували за досвід легендарному лікарю та побажали міцного здоров’я і довгих років життя.