МЕДИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАТИ КОШТИ ДЛЯ ОНКОХВОРОГО ХЛОПЧИКА ІВАНКА ЛЮДВИКА

Осінь із кожним днем все більше здає свої позиції: нещодавно ми спостерігали клин журавлів, що відлітають у вирій, а сьогодні місто вже припорошило снігом. Здається, все живе завмирає та стишує хід. 

Втім це сказано не про японського журавля – символа благодійної акції медичної спільноти області «Крила надії», який вже десятий місяць поспіль невтомно допомагає збирати кошти для онкохворого хлопчика Іванка Людвика (див. інфо на сайті, рубрика «Допоможемо разом») і будить увагу небайдужої чернігівської спільноти! Напевно, у нашому регіоні  вже кожен чув про страшне лихо цієї багатодітної сім’ї. У свої три рочки Іванко, маючи онкозахворювання нирок останньої, четвертої, стадії, переніс безліч хіміотерапій та оперативне втручання з видалення нирки, його життя здебільшого проходить на лікарняному ліжку обласної дитячої лікарні.

Втім ані лікарі, ані батьки, ані волонтери не втрачають надії підняти на ноги дитину – журавель продовжує літати по медичних закладах області та кликати про допомогу. Приємно відзначити, що працівники кожної структури з великим розумінням та людською щирістю поставилися до існуючої проблеми, за що батьки дитини їм безмежно вдячні. Ланцюжок медичної  допомоги на сьогодні склався таким чином: онкодиспансер – обллікарня – тубдиспансер – психоневрологічна лікарня – Центр екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф – Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення – кардіологічний диспансер – станція переливання крові – шкірно-венерологічний  диспансер – наркодиспансер. Можливо, ще хтось приєднається…

І ось нова сторінка благодійної допомоги: головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру Петро Седень від імені колективу передав естафету Володимиру Тарасовському, який очолює обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя.

Як прокоментував головний нарколог області, допомогти хворій дитині – це святий обов’язок! І тут взагалі немає значення, до якої професії ти належиш.  Треба перш за все залишатися людиною. Кожному з нас відомо, як воно болить, коли ти бачиш  страждання дитини.

– І я щиро вдячний нашому колективу, який відчув цей біль і без зайвих слів простягнув руку допомоги. Ми зичимо дитині здоров’я, а батькам – витримки, – зазначив П. Седень.

Як підкреслив Тарасовський, колектив центру постійно тримає руку на пульсі стану здоров’я дитини і без вагань приймає естафету благодійної допомоги.

– Я сам батько двох дітей, отже цілком розумію, що відчувають батьки у такій надскладній ситуації.  Будь-який заголовок у пресі щодо здоров’я дитини – це вже привід до дій суспільства, щоби допомогти їй врятувати життя. Щиро дякую моїм колегам, які без вагань відгукнулися на заклик підтримати дитину. Сподіваємося, що та позитивна аура, з якою медична спільнота допомагає Іванкові, надасть йому сил та надію на здорове майбутнє, – акцентував увагу В. Тарасовський.