МЕДСЕСТРА ОНКОДИСПАНСЕРУ НАТАЛІЯ ВОРОБЕЙ УВІЙШЛА В ДЕСЯТКУ НАЙКРАЩИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ ОБЛАСТІ

У межах обласного етапу Всеукраїнського конкурсу перших помічниць лікарів, що відновився цьогоріч на Чернігівщині, у десятку кращих медсестер увійшла Наталія Воробей, яка вже 27 рік поспіль працює в Чернігівському обласному онкологічному диспансері.  

Традиційний конкурс передбачав складання тестів, демонстрацію навичок надання першої долікарської медичної допомоги, набутих практичним досвідом. Більш того, медична сестра мала проявити і своє ораторське мистецтво – презентувати свою професію.

Як розповіла чернігівка Наталія Воробей, свого часу вона закінчила Чернігівське медичне училище за спеціальністю «Дитяча медична сестра», втім доля призначила їй іншій напрямок – працювати в онкології. Під час конкурсу особливих складнощів у виконанні завдань не відчула. Вважає, що сучасній сестринській справі не вистачає потужної матеріальної бази, адже теорія крокує набагато швидше, ніж оновлюється потенціал медичних закладів. Не завадив би нашим медичним сестрам й обмін досвідом з розвиненими європейськими країнами.