МАЙЖЕ ВСІ ПРИРОДООХОРОННІ КОШТИ - ОНКОДИСПАНСЕРУ

Як повідомила Наталія Купрієнко, радник заступника голови обласної ради Арсена Дідура, її керівник провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області. 

У засіданні взяли участь депутати обласної ради  Дмитро Блауш, Юрій Болоховець, Сергій Варнавський та Ольга Чередник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації – начальник управління фінансів виробничої сфери Володимир Федчук, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» Валерій Зуб, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Валентина Дзюба, начальник відділу природокористування Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Василь Новак, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та договорів Управління капітального будівництва облдержадміністрації Юлія Козлянченко. 

Відповідно до запитів на фінансування до додаткового переліку видатків на 2017 рік включено нові природоохоронні заходи. Серед них, зокрема: 

— Забезпечення безпечного зберігання, транспортування та підготовка до захоронення джерел іонізуючого випромінювання після перезарядки гамма-терапевтичних апаратів КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер. 

-Розробка проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи вентиляції спеціальних палат гематологічного відділення, призначених для проведення високодозової хіміотерапії та пересадки кісткового мозку КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» із встановленням газоочисного устаткування для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного та біологічного походження, що викидаються в атмосферне повітря». 

-Заходи з озеленення міст і сіл з метою їх благоустрою. 

Крім того, запланована реконструкція мережі водовідведення від житлових будинків по вул. Корчагинська в смт Ріпки, а також реконструкція центральної КНС та каналізаційних мереж в смт Сосниця. 

Загальна сума проведення даних заходів – 612, 90 тисяч гривень.

Джерело: видання «Сіверщина»