Майбутнє електромобілів є очевидним і неминучим!

Чернігівський онкодиспансер крокує в ногу з часом! Цього разу ми зазіхнули на придбання електрокару для обслуговування потреб закладу. Автомобілі, які були на балансі диспансеру вже були в аварійному стані та потребували постійного дороговартісного ремонту, тому було прийнято рішення продати старі авто, а на заміну придбати сучасний електрокар.

  До покупки такого авто підійшли відповідально —  заздалегідь передбачили спосіб заряду. Для цього на території диспансеру вже встановлена Електрозаправка на якій може обслуговуватись будь-який власник електрокару.

   Обміркувавши всі переваги використання такого авто, вагань вже не було.

  • Обслуговування таких автомобілів обходиться в меншу суму, ніж витрати на експлуатацію та підтримку справного стану бензинових або дизельних машин.
  • Електрика коштує дешевше інших видів палива, а відсутність складних механізмів, витратних матеріалів та запчастин виключає часті поломки і необхідність в заміні.
  • Вкрай важливою перевагою електромобілів є їх екологічність. Це стало однією з основних причин по якій даний вид транспорту став дуже популярним у всьому світі. Відсутність вихлопів дозволяє ефективно знизити негативний вплив на навколишнє середовище і природу.