«Ліки» від коронавірусу (частина 1)

Коронавірус у першу чергу торкає тих, хто має недостатній імунітет. І поки ввесь світ шукає необхідну вакцину від COVID-19, ми дамо декілька порад, як підготувати ваш організм до боротьби з будь-яким вірусом.

Одним реченням це виглядає так: «Правильне харчування, достатня кількість фізичної активності та повноцінний сон». Неймовірно легко та добре відомо з дитинства? Та чи дійсно ми звикли виконувати усі ці дії повноцінно?

  • Більшість з нас любить поспати! Проте, як часто ми дозволяємо собі таку насолоду? Лікарі нагадую, що для здоров’я необхідно спати не менше 8 годин. Викидайте з голови зайві думки, забувайте про паніку та негатив! Особисто ви можете врятувати себе від хвороби просто поклавши голову на подушку)
  • Не звикли займатися спортом? Ваш зал закрили на карантин? Не знаєте як тренуватися в домашніх умовах? Просто гуляйте на свіжому повітрі! Пів годинки перед сном – не тільки підвищать імунітет, але й покращать роботу мозку та серцево-судинної системи. Прогулянки допомагають швидше заснути й дієво борються зі стресами, а ще це чудовий час поговорити з другою половинкою у нестандартних умовах. Не забувайте уникати скупчень людей. У нашому місті вистачає небанальних місць!
  • Збалансований раціон – запорука міцного здоров’я! І тут важливо навіть не стільки те, що ми їмо, а скільки і коли. По-перше, ніколи не пропускайте основних прийомів їжі: сніданок, обід і вечеря мають бути завжди, а перекуси на ходу мусять відійти в минуле. По-друге, не відмовляйтесь від сезонних і місцевих продуктів. По-третє, сміливо скорочуйте вживання цукру, солі, алкоголю та споживайте лише необхідну кількість калорій.

Любити себе дуже просто, варто лише спробувати! Тим більше зараз, коли в умовах карантину багато в кого з’явилося більше часу. Приділіть його здоров’ю!

P.S. Завтра розкажемо вам від чого варто відмовитися, аби не знищувати імунітет та спробуємо спростувати декілька ненаукових, але популярних міфів.