Хірургічна школа лапароскопії набирає обертів

Започаткований  цьогоріч новаторській проект «Школа хірургії: лапароскопія» Чернігівського обласного онкологічного диспансеру за підтримки Чернігівського лікувально-профілактичного закладу «СімМед» викликає все більшу зацікавленість серед медичної спільноти.

Нагадаємо, що стартує ініціатива 26 вересня.  Захід буде триденним, динамічним, профільно орієнтованим. Курсантів очікує як великий обсяг теоретичних знань, так й унікальний практичний досвід щоденної практики на лапароскопічних симуляторах та асистування в операційних провідним хірургам. Серед майстрів своєї справи – хірург-онколог, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Валерій Зуб, хірург-онколог, кандидат медичних наук Юрій Шень, хірург-онколог, кандидат медичних наук Григорій Бардаков. Зокрема йдеться про лапароскопічні гінекологічні та абдомінальні оперативні втручання.  

Як поділився головний лікар онкологічного диспансеру Валерій Зуб, на пропозицію пройти курс навчання свою участь вже підтвердили одинадцять осіб при наявності десяти навчальних місць. Це фахівці з різних областей України віком до 30 років, які мають певні напрацювання та постійно готові  вдосконалювати свій  хірургічний рівень. По закінченню навчання курсантам видається свідоцтво, що є доказовим документом розширення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок у лапароскопічній хірургії.

За задумом, школа хірургів буде відбуватися щокварталу.

Якщо ви ще не встигли приєднатися до нашої команди – завжди готові бачити вас серед нас!

Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT6RjmghrwkokUf42

Координатор проекту – Олександр Зуб (050-705-88-99).