ЕСТАФЕТУ БЛАГОДІЙНОСТІ ПІДХОПИЛИ СПІВРОБІТНИКИ НОВОЗАВОДСЬКОЇ РАЙРАДИ

Поширення хронічних патологій серед населення вимагає діагностичної допомоги. Одним із шляхів розвитку і вдосконалення медичної допомоги онкохворим людям є придбання радіологічного апарата – лінійного прискорювача.

У межах благодійної акції «Промінь надії» у січні-лютому 2018 року Новозаводською районною в м. Чернігові радою та її структурними підрозділами був організований добровільний збір коштів на придбання додаткового обладнання для повноцінної роботи лінійного прискорювача. Зібрані гроші перераховано на рахунок Чернігівського обласного онкодиспансеру.

У своєму слові головний лікар спеціалізованого медичного закладу Валерій Зуб подякував за допомогу: “На жаль, на сьогодні статистика невтішна. Майже 60% пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями потребують променевої терапії. Тож реалізація масштабного проекту покращить якість надання медичної допомоги та зменшить термін перебування хворих у стаціонарі, а реабілітаційний курс триватиме з найменшими ускладненнями”. 

Колективи Новозаводської районної в м. Чернігові ради та Територіального центру соціального обслуговування Новозаводського району м. Чернігова висловили сподівання, що благодійна ініціатива «Промінь надії» надасть можливість людям з онкологічними хворобами одужати та повернутися до повноцінного життя.