ДУМКИ, ОЦІНКИ ТА УПОДОБАННЯ ПІДЛІТКІВ ЩОДО ТЕСТУВАННЯ НА ВІЛ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ

Проведення онлайн-опитування підлітків та молоді.

За дорученням Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та повідомленням методично-організаційного моніторингового центру НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України інформуємо, що ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременко» за технічної підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг», реалізує онлайн-опитування підлітків та молоді 13-24 років (у тому числі групи ризику) з різних регіонів Україні «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитуванні, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ.

Пройти онлайн-опитування можна за посиланням: https://goo.gl/zAUFw5

Також опитування ти можеш знайти на сайті «Центру Знань» http://knowledge.org.ua та «Українського інституту соціальних досліджень імені  О.Яременка»  http://www.uisr.org.ua/.

 Контактна особа УІСД імені О. Яременка: – Нагорняк Катерина, координатор дослідження,

за тел. (044) 501-50-75, (050) 747 55 62,     e-mail: krasnkatia@gmail.com