ДО УВАГИ: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ОНКОДИСПАНСЕРІ ВІДБУДЕТЬСЯ 20 ЖОВТНЯ

У Чернігівському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня  традиційно пройде «День відкритих дверей». Нагадаємо, що з 2005 року цього дня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, така масштабна кампанія пов’язана з тим, що рак із року в рік ліше молодіє. Саме тому у всьому прогресивному світі намагаються всіляко привернути увагу до необхідності раннього виявлення раку молочної залози.  

Завідувач поліклінічного відділення онкодиспансеру Олександр Заїка акцентував увагу на тому, що 20 жовтня буде задіяно весь лікарський потенціал мамологічної допомоги онкодиспансеру. А також, щоби уникнути черг та непорозумінь,  розповів про алгоритм проходження безкоштовного обстеження. Порядок  полягає в тому, що:

·Безкоштовний консультативний прийом громадян онкологами-мамологами проводитиметься в поліклініці облонкодиспансеру – з 9.00 до 15.00.

·Безкоштовні ультразвукові (УЗД – апарат) та мамографічні дослідження (мамограф)  молочних залоз проводитимуться лише після проведення консультативного огляду громадян лікарем-мамологом та виключно за направленням фахівця.

Більш детальну інформацією можна   отримати, звернувшись до реєстратури поліклінічного відділення облонкодиспансера за телефоном: (0462) 5-30-07.